Hakkımızda

Firmamız 1999 yılında İstanbul Üsküdar’da kurulmuş ve Matbaacılık sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Geçen süre içerisinde Ülkemizde ve tüm dünyada teknolojinin sürekli gelişmesi bizleri yeni arayışlara yöneltmiş; baskı hızı, baskı kalitesi ve grafik teknolojileri konularında yatırım yapmaya sevk etmiştir.

Bu süreçte 2006 yılında Ümraniye’de 600m2’lik bir binaya taşınmış ve burada yapmış olduğu sürekli form baskı makinası yatırımı ile sürekli form baskılı, baskısız ürünleri ürün yelpazesine katmıştır.(fatura, sevk irsaliyesi, ciltli, snaplı evraklar, barkodlu evraklar vb.)

2009 yılı ortalarında yönetim ve satış ekibi olarak yeni bir yapılanmaya gitmiş, bu süreçte yakalamış olduğu sinerji ile de sektöründe söz sahibi olmaya başlamıştır.

2010 yılı ortalarında hizmet kalitesi, matbaacılık ve sürekli form kalitemizi yükseltmek amacıyla başlattığımız ISO 9001 Kalite Sistem yönetimi çalışmaları, 2011 yılı Nisan ayında ISO 9001-2008 Kalite Güvence Sistemi ile belgelendirilmiştir.

2012 yılı içerisinde yapmış olduğumuz 4 renk ofset baskı makinası, kule harman makinası ve selefon makinası yatırımı ile tabaka etiket, kartvizit, davetiye, katalog, broşür, cepli dosya, kartela, karton çanta, özel kutu gibi ürünlerde iddialı bir konuma gelmiştir.

2016 yılında Ataşehir, Ferhatpaşa’daki 1400 m2’lik yeni yerine taşınmış, geniş makina parkuruna 70×100 2 renk ve kazanlı kesim ve kırım makinalarını bünyesine ekleyerek hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız gelmiş olduğu noktada, konusunda uzman personeli ile sektöründe lider yaklaşık 1.500 farklı müşteriye, yüzlerce farklı ürünlerde hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Bilir Matbaa olarak gelecekte de çalıştığımız firmaların bize olan ilgi ve güvenini haklı çıkaracak yeni yatırım ve iyileştirmelerle, müşterilerimizin çözüm ortağı olmaya devam edeceğiz.

Saygılarımızla,
BİLİR MATBAA BASIM A.Ş.